Zawodnicy

Michał Dendys
Pseudonim:
Bonzo
Rocznik:
1995
Osiągnięcia:
  • I miejsce Pilsko Vertical 800
  • I miejsce klasyfikacja generalna Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 2011/2012
  • III miejsce Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2013
  • I...
Michał Dendys
Pseudonim:
Johny
Rocznik:
1999
Osiągnięcia:
  • III miesjce w klasyfikacji generalnej Ligi Śląskiej 2012/2013
  • IV miesjce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w Downhill'u rowerowym 2013
  • V  miejsce Klasyfikacja...
Inka Januła
Pseudonim:
Inia
Rocznik:
2000
Osiągnięcia:
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Dzieci w Downhill'u rowerowym (Puchar Skrzata) 2012/2013
  • IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Bielska-Białej w narciarstwie alpejskim...
Marysia Szatan
Pseudonim:
Maniuś
Rocznik:
2000
Osiągnięcia:
  • IX miejsce Klasyfikacja Generalna Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 2013/2014
Aniela Sawicka
Pseudonim:
Nelson
Rocznik:
2001
Osiągnięcia:
  • I miejsce Góralski Kapelusik 2013
  • I miejsce klasyfikacja generalna Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 2012/2013
  • I miejsce klasyfikacja generalna Zakopiańskiej Ligi Dzieci i...
Piotr Bosak
Pseudonim:
Piotrek
Rocznik:
2001
Osiągnięcia:
  • I miejsce Puchar Reksia- luty 2014
  • I miejsce Puchar Reksia - luty 2015
Tosia Sawicka
Pseudonim:
Tosia
Rocznik:
2003
Osiągnięcia:
  • III miejsce Klasyfikacja Generalna Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 2013/2014
  • III miejsce Puchar Reksia- luty 2014
  • II miejsce Puchar Reksia- luty 2015
Michał Kalisz
Pseudonim:
Michał
Rocznik:
2003
Osiągnięcia:
  • V miejsce Puchar Reksia- luty 2014
  • III miejsce Puchar Reksia- luty 2015
Wojtek Dendys
Pseudonim:
Sisek
Rocznik:
2003
Osiągnięcia:

- I miejsce w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Południowej Polski Just Pump It 2014!

- III miejsce w Klasyfikacji Generalnej Joy Ride Open - Dual Slalom 2014

Wiktoria Góra
Pseudonim:
Wiki
Rocznik:
2004
Osiągnięcia:
  • I miejsce w VI Ogólnopolskim Finale Lig Alpejskich 2014
  • I miejsce Klasyfikacja Generalna Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 2013/2014
  • II oraz III miejsce w zawodach LIGI...
Magda Kaliszuk
Pseudonim:
Madzia
Rocznik:
2005
Osiągnięcia:
  • V miejsce Puchar Reksia- luty 2015
Olga Biegun
Pseudonim:
Olga
Rocznik:
2005
Osiągnięcia:
  • XI miejsce Puchar Reksia- luty 2014
  • IX miejsce Puchar Reksia- luty 2015
Mikołaj Tusiewicz
Pseudonim:
Energetyczny
Rocznik:
2007
Osiągnięcia:
  • I miejsce Liga Sląska 2014/2015
  • II miejsce Liga Zakopiańska 2014/2015
  • III miejsce Liga Małopolska 2014/2015
  • I miejsce Mistrzostwa PZN- WKN dla Dzieci 2015
  • ...
Helenka Sawicka
Pseudonim:
Hela
Rocznik:
2009
Osiągnięcia:
Tosia Kaliszuk
Pseudonim:
Tosia
Rocznik:
2009
Osiągnięcia:
  • X miejsce Puchar Reksia - luty 2015
Jan Jakubowski
Pseudonim:
Jasiek
Rocznik:
2010
Osiągnięcia:

V Puchar Reksia- debiut, XX miejsce