Wyniki JUST PUMP IT Puchar Południowej PolskI - edycja Bielsko-Biała

10.08.2015

WYNIKI JUST PUMP IT PUCHAR POŁUDNIOWEJ POLSKI - edycja BIELSKO-BIAŁA

                                           czas 1  czas 2  lepszy czas

DZIEWCZYNKI 2008 i młodsze
1
MAJA ZAMARLIK                 38,71    37,93    37,93
2 MAJA WALICZEK                 53,18    49,39    49,39
3 ZUZIA BIAŁEK                     53,67    53,77    53,67

CHŁOPCY 2008 i młodsi
1  FILIP OLEKSY                       DSQ     24,64    24,64
2  JAKUB OLEKSY                    29,12    28,29    28,29
3  BARTŁOMIEJ PALA               30,58   30,97    30,58
4  ROBERT PALA                      33,78   35,97    33,78

DZIEWCZYNKI 2003-2007
1
  JAGODA ZAMARLIK            26,46    26,35    26,35
2  MAJA SKORUPKA                27,08    27,31    27,08

CHŁOPCY 2003-2007
PAWEŁ PAWLIK                   21,22    26,16    21,22
TYMOTEUSZ ZBOROWSKI    DSQ      21,78    21,78
ERYK WOJAS                       22,73    23,02    22,73
JAN ZIELIŃSKI                     22,83    23,47    22,83
WIKTOR DOMINIK               25,94    25,77    25,77
PATRYK JĘDRZEJCZYK          26,79    26,49    26,49

JUNIORKI/KOBIETY 2002 i starsze (ELIMINACJE)
KAROLINA RESZKIEWICZ       DSQ    22,59    22,59
ALICJA MŁYNIUK- PRO         25,93   DSQ     25,93
EMANUELA EMI WALICZEK   25,99    28,37   25,99

JUNIORZY 1999-2002 (ELIMINACJE)
OSKAR SAJDAK                      19,3    18,7    18,7
KAMIL MASNY                      DSQ    19,22    19,22
JAKUB SZYDŁOWSKI            19,36    19,47    19,36
DANIEL TYC                         19,9    19,83    19,83
WOJCIECH GNOJEK                20,2    DSQ     20,2
ŁUKASZ WOJTYLAK              20,62    20,78   20,62
KACPER ZAWILSKI                 21,05   DSQ    21,05
MIROSŁAW MALINA               DSQ     DSQ    DSQ
MIŁOSZ ZAWADA                   DSQ    DSQ     DSQ

MĘŻCZYŹNI 1998 i starsi (ELIMINACJE)
MACIEJ CHMIEL                  18,85    18,18    18,18
ROBERT GRYGIERCZYK          DSQ    18,67    18,67
MACIEJ BARAN                    19,10    18,74    18,74
PIOTR SARAPATA                 19,05    18,9     18,9
ŁUKASZ ADAMCZYK              20,00   19,46    19,46
KONRAD WALICZEK               19,89  19,74   19,74
ARTUR TOKARSKI                  19,84    20,15   19,84
PATRYK KUBASZCZYK              DSQ    20,45   20,45
STANISŁAW USTRZYKOWSKI  21,22    20,82   20,82
10 
MARCIN PALA                       23,7    24,92    23,7

JUNIORKI/KOBIETY 2002 i starsze (FINAŁY)
KAROLINA RESZKIEWICZ    44,79
ALICJA MŁYNIUK- PRO      48,25
EMANUELA EMI WALICZEK 58,04

JUNIORZY 1999-2002 (FINAŁY)
OSKAR SAJDAK       36,09
MIŁOSZ ZAWADA    36,8
JAKUB SZYDŁOWSKI  36,89
MIROSŁAW MALINA  37,77
KAMIL MASNY         38,24
WOJCIECH GNOJEK   39,05
DANIEL TYC           39,15
KACPER ZAWILSKI    40,82
ŁUKASZ WOJTYLAK   42,62

MĘŻCZYŹNI 1998 i starsi (FINAŁY)
MACIEJ CHMIEL            34,85
ROBERT GRYGIERCZYK    36,03
PIOTR SARAPATA          36,79
MACIEJ BARAN             37,3
PATRYK KUBASZCZYK    38,6
ARTUR TOKARSKI         39,53
KONRAD WALICZEK      40,36
MARCIN PALA             48,71
ŁUKASZ ADAMCZYK      DSQ
10
STANISŁAW USTRZYKOWSKI    DSQ

GRATULUJEMY!