Osiągnięcia

LIGA NIEMIECKA
Osiągnięcia:

LIGA NIEMIECKA, LUTY 2017

WIKTORIA GÓRA

slalom 3 miejsce

 gigant 5 miejsce

IV edycja Ligi Śląskiej
Osiągnięcia:

16.02.17. Czantoria

Klub na 3 pozycji w rankingu klubowym

Tosia Kaliszuk 6 miejsce

Ola Komuniecka 12 miejsce

Jan Jakubowski 8 miejsce

...
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zakopanem
Osiągnięcia:

Mistrzostwa Polski /OOM Zakopane 20-22.02.2017.

Slalom

Piotr Bosak 10 miejsce

Dwubój

Aniela Sawicka 2 miejsce / 1 poz slalom;3 poz. gigant

Piotr Bosak 6 miejsce/ 4 poz.gigant; 

Gigant 2

Aniela Sawicka 2 miejsce

Piotr Bosak 15 miejsce

 

Puchar Reksia
Osiągnięcia:

VI Puchar Reksia 5.02.17.Bielsko-Biała

Olga Biegun 1 miejsce

Mikołaj Tusiewicz 4 miejsce

Jaś Jakubowski 21 miejsce

Ola Komuniecka 24 miejsce

Aleksander Kozioł 37 miejsce

 

MPP Jaworzyna Krynicka
Osiągnięcia:

4-5.02.2017. Jaworzyna Krynicka

Gigant 04.02.17.

Antonina Sawicka 5 miejsce

Wiktoria Góra 10 miejsce

Piotr Bosak 10 miejsce

Rafał Figiel 11 miejsce

Gigant 05.02.17.

Aniela Sawicka 2 miejsce

Antonina Sawicka 3 miejsce

...

III edycja Ligi Śląskiej
Osiągnięcia:

10.02.17. Ustroń-Poniwiec

Klub na 2 pozycji w rankingu klubowym

Tosia Kaliszuk 4 miejsce

Ola Komuniecka 10 miejsce

Jan Jakubowski 10 miejsce

Aleksander Kozioł 15 miejsce

Helena...

II edycja Grand Prix Szczyrku
Osiągnięcia:

03.02.17. Szczyrk Solisko

III miejsce Mikołaj Tusiewicz

MPP Czarna Góra
Osiągnięcia:

Klub awansuje na 3 pozycję!

Aniela Sawicka 1 miejsce

Antonina Sawicka 2 miejsce

Wiktoria Góra 20 miejsce

Piotr Bosak 8 miejsce

Rafał Figiel 13 miejsce

 

Aniela Sawicka 1 miejsce

Antonina Sawicka 6 miejsce

Wiktoria Góra 14...

Puchar Prezesa Ligi Śląskiej w slalomie
Osiągnięcia:

11.01.2017. Góra Żar

Antonina Sawicka 1 miejsce

Aniela Sawicka 1 miejsce

Mikołaj Tusiewicz 3 miejsce

Rafał Figiel 4 miejsce

Piotr Bosak 5 miejsce

II edycja- Beskidzkie Nadzieje
Osiągnięcia:

10.01.2017. Góra Żar

Tosia Sawicka 1 miejsce

Nela Sawicka 1 miejsce

Mikołaj Tusiewicz 2 miejsce

Madzia Kaliszuk 3 miejsce

Wiki Góra 3 miejsce

Rafał Figiel 4 miejsce

Olga Biegun 5 miejsce

Hela Sawicka 6 miejsce

 

II edycja Ligi Śląskiej
Osiągnięcia:

Liga Śląska Żar 31.01.2017.

Tosia Kaliszuk 4 miejsce

Ola Komuniecka 8 miejsce

Maja Dendys- Malecka 9 miejsce

Jakub Dendys 13 miejsce

Jan Jakubowski 15 miejsce

Helena Sawicka 7 miejsce

Mikołaj Tusiewicz 3 miejsce

Olga Biegun 4 miejsce

Magdalena Kaliszuk 8 miejsce

Antonina Sawicka 1...

I edycja Grand Prix Szczyrku 2017
Osiągnięcia:

27.01.2017.

Szczyrk,Juliany, Grand Prix Szczyrku

Mikołaj Tusiewicz 1 miejsce

I edycja Ligi Śląskiej
Osiągnięcia:

I EDYCJA LIGI ŚLĄSKIEJ- ISTEBNA 3.01.2017.

Aleksander Kozioł- debiut, 15 miejsce

Jan Jakubowski- debiut

Antonina Kaliszuk- 8 miejsce

Helena Sawicka- 8 miejsce

Mikołaj Tusiewicz- 1 miejsce

Olga Biegun- 2 miejsce

Magdalena Kaliszuk- 4 miejsce

Wiktoria Góra- 8 miejsce

Michał Kalisz- 6 miejsce

Rafał Figiel - 4 miejsce...

Beskidzkie Nadzieje 29.12.2016.
Osiągnięcia:

IEDYCJA BESKIDZKICH NADZIEI- ZŁOTY GROŃ 29.12.2016.

 

I miejsce Mikołaj Tusiewicz

I miejsce Olga Biegun

IV miejsce Magdalena Kaliszuk

I miejsce Antonina Sawicka

MPP Suche
Osiągnięcia:

MPP Suche 19/20.12.2016.

SL

I miejsce Aniela Sawicka,

IV miejsce Antonina Sawicka

X miejsce Wiktoria Góra

XXXIII miejsce Piotr Bosak

GS

I miejsce Aniela Sawicka

IX miejsce Antonina Sawicka

XVI miejsce Wiktoria Góra

X miejsce Rafał Figiel

XI miejsce Piotr Bosak

Zawody otwarcia Ligi MOZN
Osiągnięcia:

Kluszkowce 17.12.2016. Zawody Otwarcia MOZN

V miejsce Mikołaj Tusiewic

Diverse Downhill Contest- Puchar Polski, Żar 23-24.04.16.
Osiągnięcia:

Diverse Downhill Contest

Inka Januła- II miejsce

Michał Dendys- V miejsce

Klasyfikacja gen. Pucharu Polski

Inka - II miejsce

Michał - III miejsce

Finał Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży 15/16
Osiągnięcia:

Klasyfikacja Generalna Klubów: III miejsce

Indywidualnie:

Mikołaj Tusiewicz - I miejsce

Wiktoria Góra - I miejsce

Tosia Sawicka -I miejsce

Jakub Skiba - I miejsce

Nela Sawicka - I miejsce

...

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIG ALPEJSKICH 13.03.16.
Osiągnięcia:

Jakub Skiba II miejsce

Piotr Bosak IX miejsce

Tauronek Zakopane Harenda 12.03.16.
Osiągnięcia:

Olga Biegun I miejsce

Mikołaj Tusiewicz II miejsce

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych
Osiągnięcia:

XI miejsce w klasyfikacji Klubów

Aniela Sawicka

IV miejsce gigant

I miejsce slalom

III miejsce super gigant

III miejsce super kombinacja

Marysia Szatan

XVIII miejsce gigant

X miejsce slalom

XVI miejsce super kombinacja

Piotr Bosak

XVII miejsce slalom

XXII miejsce super kombinacja

 

 

45 Puchar Pilska! 05.03.2016.
Osiągnięcia:

Olga Biegun- II miejsce

Madzia Kaliszuk- IV miejsce

Mikołaj Tusiewicz- V miejsce

Leon Gardas- II miejsce

Klaudia Kuczyńska- I miejsce

Liga Śląska Istebna ostatnia edycja
Osiągnięcia:

III miejsce klasyfikacja klubowa

III miejsce SP Przyłęków

VI miejsce Gimnazjum Koszarawa

Indywidualnie

Tosia Kaliszuk VII miejsce

Hela Sawicka XIV miejsce

Mikołaj Tusiewicz I miejsce

...
Liga Śląska Wisła 29.02.16.
Osiągnięcia:

III Klasyfikacja klubowa

III miejsce SP Przyłęków

V miejsce Gimnazjum Koszarawa

Indywidualnie

Tosia Kaliszuk IX miejsce

Mikołaj Tusiewicz I miejsce

...
MPP Tauron Bachleda SKI Białka Tatrz.15-16.02.16.
Osiągnięcia:

VI miejsce Klubu w Klasyfikacji Klubowej

Gigant:

Tosia Sawicka- XVI miejsce

Nela Sawicka- VI miejsce

Marysia Szatan- XVII miejsce

Rafał Figiel- XIV miejsce

Piotr Bosak - XXVI miejsce

Slalom:

Tosia Sawicka- XI miejsce

Nela Sawicka- II miejsce

Marysia Szatan- XIV miejsce

Rafał Figiel- VIII miejsce...

VI Puchar Góry Żar
Osiągnięcia:

I miejsce Mikołaj Tusiewicz

I miejsce Olga Biegun

III miejsce Magdalena Kaliszuk

I miejsce Antonina Sawicka

V miejsce Benedykt Długosz

III miejsce Jakub Skiba

VIII miejsce Rafał Figiel

I miejsce Aniela Sawicka

Beskidzkie Nadzieje IV edycje
Osiągnięcia:

Helena Sawicka- X miejsce KG/ lokaty w kolejnych edycjach:7

Mikołaj Tusiewicz- II miejsce Klasyfikacja Generalna/ lokaty w kolejnych edycjach: 1,3,3,3

Wiktoria Góra- I miejsce KG/ lokaty w kolejnych edycjach:1,1,1

Olga Biegun- IV miejsce KG/ lokaty w kolejnych edycjach: 4,4,2,7

Magdalena Kaliszuk- VII miejsce KG/ lokaty w kolejnych edycjach:7,6,4

Benedykt Długosz- III miejsce KG/ lokaty w kolejnych edycjach:...

V Puchar Reksia 07.02.16.
Osiągnięcia:

Wyniki:

Jaś Jakubowski- debiut! XX miejsce

Tosia Kaliszuk- XV miejsce

Mikołaj Tusiewicz- III miejsce

Helenka Sawicka - XVI miejsce

Tomek Gardas - XXIII miejsce

Olga Biegun- IV miejsce

Madzia Kaliszuk- VII miejsce

Benek Długosz- IV miejsce

Tosia Sawicka - III miejsce

Kuba Skiba- II miejsce

Rafał Figiel - III miejsce

Leon Gardas- XII miejsce

 

 ...

Liga Śląska Żar 05.02.16.
Osiągnięcia:

II miejsce w klasyfikacji klubowej

III miejsce SP Przyłęków

VII miejsce Gimnazjum Koszarawa

Indywidualnie

Tosia Kaliszuk VII miejsce

Hela Sawicka XV miejsce

...
Tauronek Krynica 31.01.2016.
Osiągnięcia:

Mikołaj Tusiewicz zwycięzcą Tauronka

Liga Śląska 2 ed. Istebna 25.01.16.
Osiągnięcia:

Klub II miejsce

Szkoła Przyłęków II miejsce

Szkoła Koszarawa VI miejsce


Indywidualnie:


Tosia Kaliszuk III miejsce

Hela Sawicka X miejsce

Mikołaj Tusiewicz I miejsce

Tomek Gardas XII miejsce

Wiki Góra III miejsce

Olga Biegun X miejsce

Madzia Kaliszuk XII miejsce

Benek...

Liga Śląska I ed. Istebna 20.01.16.
Osiągnięcia:

III miejsce Klub

II miejsce szkoła Przyłęków

IV miejsce szkoła w Koszarawie

Indywidualnie:

Tosia Kaliszuk IV miejsce

Helenka Sawicka VII miejsce

Mikołaj Tusiewicz I miejsce

Wiki Góra I miejsce

Olga Biegun IV miejsce

Madzia Kaliszuk VIII miejsce

Benek Długosz V miejsce

Tosia Sawicka II miejsce

Kuba Skiba II...

MPP Suche-14-15.01.16.
Osiągnięcia:

Aniela Sawicka- IV i III miejsce

Maria Szatan - XX i XII miejsce

Antonina Sawicka- III i XI miejsce

Piotr Bosak- XXIII miejsce

Jakub Skiba- V i XX miejsce

Rafał Figiel- XI i XIII miejsce

Klub na VI pozycji !

Liga Niemiecka! Zwycięstwo Wiktorii Góry
Osiągnięcia:

Wiki liderką Ligi Niemieckiej.2 zwycięstwa i najlepszy czas zawodów!

MPP Czarna Góra 7-8.01.2016.V MIEJSCE KLUBU!!!
Osiągnięcia:

Nela Sawicka- IV i V miejsce

Marysia Szatan- XIII i XVI miejsce

Tosia Sawicka- Debiut!- VI i V miejsce

Kuba Skiba- V miejsce

Piotrek Bosak- Debiut!- XVIII i XXIV miejsce

Rafał Figiel - Debiut!-XVIII i XIII miejsce

Michał Kalisz- Debiut!- XXV i XXX miejsce

Kluszkowce
Osiągnięcia:

Zawody Otwarcia MOZN -Kluszkowce:

Piotrek Bosak- II miejsce

Kuba Skiba-II miejsce

Marysia Szatan -IV miejsce

Mikołaj Tusiewicz-V miejsce

Olga Biegun-XIV miejsce

Madzia Kaliszuk- XXI miejsce

Puchar Polski w Downhillu Czarna Góra 27.09.2015.
Osiągnięcia:

Inka Januła

II miejsce w 5 Edycji PP Czarna Góra

I miejsce Klasyfikacja Generalna PP w Downhillu 2015

Joy Ride Harenda Zakopane 18.09.2015.
Osiągnięcia:

KARCHER DUAL SLALOM:

 I miejscce Michał Dendys kat. Junior

II miejsce Wojtek Dendys kat. Skrzaty

III miejsce Inka Januła kat.Kobiety