Liga Śląska 2014/2015 zakończona!

26.04.2015.

Wczoraj, tj.25.04.2015. W Wiśle-Malince nastąpiło uroczyste zakończenie rywalizacji w ramach 5-ciu edycji zawodów Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży. To był dla nas ważny dzień. Aż 4 naszych zawodników oklaskiwaliśmy na podium! Liderkami w swoich kategoriach zostały :Tosia Sawicka i Nela Sawicka. Maja Skorupka stanęła na drugim stopniu podium! Piotrek Bosak zdobył brąz! W swojej grupie zwycieżył też nasz nowy klubowy Kolega- Mikołaj Tusiewicz. Brawo!                                     Znakomitych startów gratulujemy wszystkim Klubowiczom- dzięki Waszym lokatom: 14 Olgi,16 Madzi, 7 Wiki, 13 Michała, 8 Kuby i Inki, 13 Klaudii, 19 Marysi i 10 Michała zdobyliśmy IV Miejsce w klasyfikacj klubów,   nasza szkoła w Przyłękowie została viceliderem, a Gimnazjum w Koszarawie zajęło V lokatę w podsumowaniu rywalizacj szkół ! Ale mamy na koncie większy sukces:) przeliczyliśmy zdobyte przez kluby punkty na liczbę startujących zawodników... Wywalczyliście po 208 punktów ! Z finałowej trójki klubowej nikt nie przeskoczył 150 punktów. Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!                                                                                      Fotorelacja z dekoracji zwycięzców w naszej Galerii.