6 razy na podium!

03.01.2017

Za nami pierwsza edycja zawodów z cyklu Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży. 3 stycznia do rywalizacji na stoku Złotego Gronia w Istebnej stanęło ponad 300 młodych zawodników. Wśrod nich było też szesnaścioro naszych Reprezentantów. Dzieciaki znakomicie rozpoczęły sezon ligowych startów! Zdobyliśmy aż czery złota:Mikołaj Tusiewicz, Tosia Sawicka, Nela Sawicka i Piotrek Bosak; dwójka Klubowiczów stanęła na drugim stopniu podium : Olga Biegun i Michał Dendys; Madzia Kaliszuk i Rafał Figiel otarli się o podium i przegrywając o dziesiąte sekundy zajęli 4 miejsca;Michał Kalisz był 6, Tosia Kaliszuk, Hela Sawicka i Wiktoria Góra na 8 pozycji, Marysia Szatan na 12, a Adam Caputa na 22.Świetnie się spisali nasi Mali Debiutanci- Olek Kozioł i Jaś Jakubowski .
Serdecznie gratulujemy- Wasze sukcesy zapewniły nam drugie miejsce w klasyfikacji klubów!
Dziękujemy Rodzicom za wsparcie logistyczne, fotograficzne i głośny doping:)